Teslimat

Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Türkiye’de istediğiniz yere Dudu Home ürünlerimizi gönderebiliriz.

Ürün teslimatı için ne kadar ödeyeceğim?

Güzel haber: Eve veya işyerinize teslimat, 500 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ücretsiz. 500 TL altındaki siparişlerinizde ise 12 TL kargo ücreti ödersiniz.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Ürün gönderimlerimizi PTT Kargoyla yapıyoruz.

Siparişim kaç gün içinde teslimat adresine ulaşır?

Dudu Home ürünlerine hemen kavuşun istiyoruz bu nedenle siparişlerinizi en fazla 3 iş günü içinde kargoya teslim ediyoruz. Kargo teslim süresi yaşadığınız ile göre değişiklik göstermekle beraber olağan şartlarda maksimum 3 iş günü içerisinde gönderi size teslim edilir.

Daha detaylı bilgi için semiha@duduhome.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Çok kolay. Siparişinizi kargoya verdikten sonra size kargo takip numarasını e-maille iletiyoruz. E-mailde yer alan linke tıklayarak siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Siparişim geldiğinde adreste yoktum, nasıl teslim alacağım?

Kargo şirketi, sipariş esnasında belirttiğiniz adrese ürününüzü teslim eder. Teslimatın yapılacağı adreste bulunamamız durumunda; kargo şirketi sizi bulamadığına dair bir not bırakır. Bu durumda ürününüzü size en yakın şubeden alabilirsiniz. Ancak 3 gün içinde şubeden almayı unutmayın, aksi halde bize geri döner.

Fotoğrafta gördüğüm ürünün aynısını mı teslim alacağım?

Websitemizde yer alan fotoğraflarda ürünlerimizi en gerçekçi şekilde görüntülemeyi hedefliyoruz. Ancak ürünü görüntülediğiniz bilgisayar/telefon ekranına bağlı olarak ürün renginde farklılık söz konusu olabilir.

Emin olamadığınız durumlarda daha detaylı bilgi için bize mail atabilirsiniz.

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Ayrı bir hediye paketimiz yok. Hediye göndermek isterseniz ödeme sayfasında hediye kutucuğunu işaretlemeniz gerekiyor. Bu durumda faturayı pakete koymuyoruz.

Ayrıca ödeme sayfasında Notlar bölümüne hediyeyi göndermek istediğiniz kişi için bir not yazabilirsiniz. Sizin adınıza Dudu Home hediye kartımız üzerine el yazısıyla notunuzu yazıp pakete ekleyebiliriz.

Hediye kartınız var mı?

Şu anda hediye kartımız yok ancak en kısa zamanda bu uygulamayı başlatacağız.