İade ve Değişim

Siparişimi iade edebilir miyim veya değiştirebilir miyim?

Dudu Home ürünlerini seveceğinizi düşünüyoruz ancak üründen herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, teslimat tarihinden itibaren siparişinizi 14 gün içinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Sadece kampanya ürünlerinde veya özel günlere yönelik hazırlanan ürünlerde (yılbaşı, festival, anneler günü gibi) değişim veya iade yapamıyoruz.

İade veya değişim için satın aldığınız ürünün hiç kullanılmamış, yıkanmamış veya hasar görmemiş olması gerekmektedir. Faturası olmayan ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır. Değişim veya iade için orders@duduhome.com adresine mail atarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Değişim veya iadenin gerçekleşebilmesi için ürünü tüm aksesuarlarıyla ve faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Ürünün satılabilirliğine zarar gelmemesi için ürünü orjinal kutusunda veya uygun bir şekilde paketleyerek geri göndermenizi rica ediyoruz.

Kusurlu ürünü nasıl iade edeceğim veya değiştireceğim?

Ürünün kusurlu olması durumunda teslimat tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilir veya değişim talep edebilirsiniz. Faturası olmayan ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır. Değişim veya iade için orders@duduhome.com adresine mail atarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Değişim veya iadenin gerçekleşebilmesi için ürünü tüm aksesuarlarıyla ve faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Ürünün kusurunun tespit edilmesi için geri gönderimde ürüne bir zarar gelmemesi gerekmektedir. Bu amaçla ürünü orjinal kutusunda veya uygun bir şekilde paketleyerek geri göndermenizi rica ediyoruz.

Ufak bir hatırlatma; Dudu Home’da satılan ürünlerin büyük çoğunluğu el yapımıdır, el yapımı ürünlerin doğası gereği renklerinde veya dokumalarında farklılıklar söz konusu olabilir. Bu, ürünün kusurlu, ayıplı olduğu anlamına gelmez.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizi ödeme işleminizi tamamlamanızı takriben 1 saat içinde iptal edebilirsiniz.