Kullanıcı Sözleşmesi

www.duduhome.com web sitesi (Websitesi) Semiha Feyzioğlu Usta'ya ait olup, Semiha Feyzioğlu Usta (Dudu Home) tarafından yönetilmektedir.

Bu nedenle Websitesi’ne giriş yapan ziyaretçi, Websitesi’ni kullanmaya başlamadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatlice okumalıdır. Eğer İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen koşul ve şartların herhangi biri kendisi uygun değilse Websitesi’ni kullanmamalıdır.

Websitesi’ni kullanan (Kullanıcı), işbu Kullanıcı Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını ve ayrıca Websitesi’nde belirtilen diğer koşullara ve yürürlükteki mevzuata uygun davranacağını kabul ve beyan eder.

Websitesi kişisel kullanım içindir. Websitesi'nde sunulan metin, grafik, fotoğraf, resim, video, ses, animasyon, logo, tasarım ve yazılım (İçerik)  Dudu Home’a aittir. Websitesi'nin İçeriği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm unsurları, ticari kıyafeti, telif hakkı, ahlaki haklar, ticari marka ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin diğer yasalar tarafından korunmaktadır. Bu Websitesi'nin tüm hakları saklıdır.

Aksi belirtilmedikçe, Kullanıcı Websitesi’nin İçeriğini değiştiremez kopyalayamaz, çoğaltılamaz, iletemez, gösteremez, sunamaz, yayımlayamaz, postalayamaz, dağıtamaz, yönlendiremez, kiralayamaz veya  satamaz. Aksi takdirde, Dudu Home'un uğrayabileceği tüm zararlardan sorumludur.

Sayfaların tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı Dudu Home'a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Kullanıcı, Websitesi’nden kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden telif hakkı, ticari marka ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındaki notları silemez veya çıkartamaz.

Dudu Home, Websitesi'nde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dileği  zaman ve istediği sebeple değiştirme veya düzeltme yapma hakkını saklı tutar. Dudu Home, Websitesi'ndeki içeriğin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir.

Dudu Home, Websitesi'nde işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

Dudu Home ve kullanıcı arasında herhangi bir itilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır.